Turun koulutuspäivät 2016-2017

Forum sauna, Kurjenmäenkatu 17, 20720 Turku

Mervi Hongisto on paikan emäntä ja hänen yhteystietonsa 050-5885013

Koulutuskalenteri

ST I 16-17.1.16

ST II 5-6.3.16

ST III 14-15.5.16

ST IV 10-11.9.16

ST V 19-20.11.16

ST VI 7-8.1.2017,

Kuppaus II osio, johon voi osallistua myös jos on jossain muualla käynyt kuppauksen perusteet, tai on tehnyt kuppauksia, mutta haluaa päivittää tietojaan, uuden sterilointi ohjeistuksen mukaiseksi.

ST VII 11-12.3.17

8-9.4.2017 HYGIENIAKOULUTUS

ST VIII 9-11.6.17 Näytöt, ravitsemus + valmistujaiset

Koulutuksen hinta

 v. 2016-2017 on 350 € henkilö / kahden päivän koulutusosio, sisältäen alv:n.Koulutus sisältää opetuksen, käytettävät hoitotuotteet, kirjallisen materiaalin ja todistuksen.Oppilaat voivat ostaa hoitotuotteita noin -30 % alennuksella.

 

Kommentointi on suljettu.